ASTROLOJİ
Giriş Tarihi : 26-08-2023 22:31

Bu burçların hayatı baştan aşağı değişecek

Bu burçların hayatı baştan aşağı değişecek

Jüpiter,  2023'te 12 yıl aradan sonra Boğa burcuna geçiş yapacak. Astrologlar; Koç, Boğa, Aslan ve Kova burçlarına dikkat çekti. Bu 4 burcun hayatı tamamen değişecek. İşte burçlarların yorumu!
KOÇ BURCU (21 MART-20 NİSAN)

Koç burçları ekonomik anlamda yılın en şanslı burçlarından. Bu dönem maddi kazançlarının artacağı, oldukça bereketli bir sene onları bekliyor. Yeni yatırımlar yapabilir, yeni alanlardan para kazanabilirler. Ruhen kendilerini çok daha tamamlanmış hissedecekleri bir yıl olurken, geçmiş yılların yorgunlukları artık şifalanacak.
BOĞA BURCU (21 NİSAN-20 MAYIS)

Boğa burçları yeniden doğacak. Bedenen ve zihnen güzel gelişmeler yaşayacak olan Boğalar hayat felsefesini yeniden tanımlayacak. İmajınızı değiştirebilirsiniz.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)

Aslan burçlarını hem özel hem iş hayatınızda yepyeni unvanlar bekliyor. Toplumda çok daha fazla görünür olacakları bir döneme giriş yapıyorlar. Kariyer ve iş hayatları yeniden yapılanacak. Uzun süredir planladığı yeni işi kurabilir, para kazanma şeklini ve kaynağını değiştirebilirler.

KOVA BURCU (21 OCAK-18 ŞUBAT)

Kova burçlarını ev aile yuva alanında büyüme ve genişleme temasının yoğun olduğu bir dönem bekliyor. Yeni bir ev satın alabilirler, daha büyük bir eve taşınabilirler. Kova burçlarının bu dönemde yapacağı yatırımlar çok kalıcı olacak. 

Odatv.com 

 

Handan TaşgınHandan Taşgın