KOMİK
Giriş Tarihi : 26-05-2023 13:45

Az sonra okuyacaklarınız sizleri güldürecek

Herkesin hayatında eğlenceli olacak hikayeler yaşanır. Eğlenceli ve gerçek hayat hikayeleri yaşayanlar, yaşadıkları bu anları insanlarla paylaşıp, durumdan dolayı eğlence yaşamaktalar. 

Az sonra okuyacaklarınız sizleri güldürecek

Hepimizin hayatında ciddi meseleler oluyor. Bazen ara verip eğlenceli şeyler okumak gerekiyor.

Az sonra okuyacaklarınız sizleri güldürecek.

Hikâyede yaşlı bir kadın mahkemeye çıkarılıyor ve avukatın sorularına cevap vermesi isteniyor.

Buna benzer bir yazıyı daha önce okumuş olabilirsiniz. Okumadıysanız da sonuna kadar okumanız önerilir. Asıl komik kısmı sonunda!
Yaşlı bir kadın tanık sıfatıyla mahkemeye çıkarılır ve kendisine birkaç soru sorulur.Kendisine ilk olarak, “Bayan Jones, beni tanıyor musunuz?” diye sorulur.
Yaşlı kadın, “Elbette sizi tanıyorum Bay Williams. Sizi küçüklüğünüzden beri tanıyorum. Açıkçası benim için büyük bir hayal kırıklığısınız. Yalan söylüyor, eşinizi aldatıyor, insanları manipüle ediyor ve arkalarından konuşuyorsunuz. Sizi elbette çok iyi tanıyorum…” diye cevap verir.

Avukat şaşırıp kalır. Ne yapacağını bilemez ve savunma avukatını göstererek, “Bayan Jones, peki onu tanıyor musunuz?” diye sorar.

Yaşlı kadın yine, “Evet, Bay Bradley’i de tanıyorum. Küçüklüğünü bilirim onun. Tembeldir ve alkol sorunu vardır. İnsanlarla normal bir ilişki kuramaz ve kariyeri de oldukça başarısızdır. Eşini en az üç farklı kadınla aldattığını biliyorum. Hatta onlardan biri de sizin eşiniz. Elbette onu tanıyorum” diye cevap verir.

Savunma avukatı kendinden geçer.

Hâkim iki avukatı da yanına çağırır ve şunları fısıldar:

“İkinizden biri kadına beni tanıyıp tanımadığını soracak olursa yemin ederim ki mahkemeye hakaretten sizi hapse attırırım!”Kaynak: Reddit

Handan TaşgınHandan Taşgın