BİLGİ
Giriş Tarihi : 22-03-2024 11:57

İlk Hangi Hayvan Yaratıldı?

İlk Hangi Hayvan Yaratıldı?

İlk insan Adem’den önce yaratılan iki hayvandan biri: Kedi, diğeri yılandır.
*Her semavi dinde, yılan kötülüğü, kedi iyiliği temsil eder. Bugün yılanın en korktuğu canlı kedidir. Kedi kokusunun olduğu yere yılan giremez.
*Dördüncü boyutu görerek yaşarlar. Göremediklerinizi görürler, bunu size hizmet için kullanırlar. Size düşen hareketlerini analiz edecek dili öğrenmektir!
*Duyuları çok hassas, sezileri çok kuvvetlidir. 
*Deprem dahil, helen bir tehlike anında huzursuz ve temkinli olarak hazırlık yaparlar.
Evinizde sinek dahil, zararlı börtü böceği temizlerler. Siz uyurken hassas bir sensör gibi tehlikeye karşı bekçilik yaparlar. 
*20 ile 140 hertz arası mırıltılı ses frekans ayarlarını, sizin tedavi ihtiyacınıza göre, otomatik, ayarlarlar. 
*Mırıltıları, tendom ve sinir uçlarındaki hasarları tedavi eder.
*Gizemli mırıltılar ile yaraların enfeksiyon ve şişlik düzeyini düşürürler.
*Kedi sahibi insanlar %40 daha az kalp krizi geçirir. Gece uyurken kalbinize yakın uyumasına müsaade ederseniz bu oran yükselir. Kalbinizin ritimleri ile uyumlu mırıltıları kendine verilen programa göre ayarlar. Otomatik bir sistem ile kalbiniz de buna karşılık verir. 
*Dokuların iyileşmesi hususunda kedilerin insan bünyesine yardımı üzerinde araştırmalar henüz tamamlanmamıştır. Fransız bilim adamları bu konuda öncüdür. 
*Bir kedi size yanaşıyor ve sürtünüyorsa, henüz etkileri tam keşfedilmemiş astral bir gücü, ihtiyacınız olduğu için, sizinle paylaşıyordur.
Size vermeye çalıştığı pozitif enerjiyi, sevgiyle, kabul edin. 
* Eski Medeniyetlerde, Mısır piramitlerindeki duvar çizimlerinde dahi önemli bir yere sahip bu gizemli evcil hayvanın, alınlarındaki M harfi yüzünden Avrupa'da "Muhammedin hayvanı" veya uğursuz kabul edilmesi sonucu  öldürülmelerini, daha sonra kedilerin azlığının tetiklediği böcek ve fare istilası ile hayati önemlerinin fark edildiğini unutmayın!
Kedi sevdalıları, alıntı.

Handan TaşgınHandan Taşgın