BİLGİ
Giriş Tarihi : 30-03-2023 07:34

Öğretmene Ramazan Bayramı Mesajı

ÖĞRETMENE RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Öğretmene Ramazan Bayramı Mesajı

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun Bayramın mübarek olsun öğretmenim.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun Öğretmenim.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar Hocam.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bayramın ülkemize, milletimize, İslam dünyasına, insanlığa ve tüm gönüllere huzur, saadet, selamet getirmesini temenni ediyorum. Bayramınız mübarek olsun Öğretmenim.

İyi kalpli, yardımsever, güler yüzlü öğretmenim Bayramınız kutlu olsun. Her gününüz bayram tadında geçsin.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Bayramınız kutlu olsun öğretmenim.

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Bayramınız mübarek olsun.

Siz benim yol gösterenim, en zor zamanımda bana destek olanım oldunuz, siz bu dünyada beni mutlu ettiniz Rabbimde sizi mutlu etsin. Canım öğretmenim bayramın mübarek olsun.

Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Bayramınız kutlu olsun Öğretmenim.

Birinci sınıfta sınıfa girmeye korkarken siz geldiniz elimizden tuttunuz, bizi mutlu ettiniz, bize okulu sevdirdiniz. Sizi çok seviyorum öğretmenim. Bayramınız kutlu olsun.

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammediyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar Öğretmenim.

En kötü gününüz bir bayram günü kadar güzel olsun, yüzünüzden gülümseme, kalbinizden mutluluk hiç eksik olmasın. Öğretmenim Bayramınız kutlu olsun.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Bayramınız mübarek olsun Hocam.

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Bayramınız mutlu olsun canım öğretmenim.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar Öğretmenim.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun Öğretmenim.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Bayramınız kutlu olsun.

İyi ki benim öğretmenimsiniz, iyi ki varsınızı. İyi kalpli güler yüzlü öğretmenim bayramınız mübarek olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Öğretmen bir mum gibidir kendisi yanarken çevresine ışık verir. Öğretmenim sizi çok seviyoruz bayramınız kutlu olsun.

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Bayramınız bereketli olsun Öğretmenim.

AdminAdmin