BİYOGRAFİ
Giriş Tarihi : 12-04-2023 12:04

Tolga Pancaroğlu ve Eda Pera Küçük Kimdir

Tolga Pancaroğlu ve Eda Pera Küçük Kimdir

Eda Pera Küçük düğün tv de sunuculuk ve modellik yapmaktadır. Asle Bulgaristan göçmeni olan Eda Pera Küçük, 15 Şubat 1990 yılında doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde tamamlayan Eda Pera Küçük, sunuculuk yapmaktadır.

Baba Candır Egemen (Tolga Pancaroğlu) Kimdir?

Tolga Pancaroğlu, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2010 yılında rol aldığı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. TRT ekranlarında yayınlanan; başrolü Settar Tanrıöğen, Uraz Katgılaroğlu, Berna Koraltürk, Melis Tüzüngüç ve Özgün Karaman’ın paylaştığı Baba Candır dizisinin kadrosunda yer almakta ve Egemen karakterini canlandırmaktadır.

“BABA Can’dır” adlı dizide rol alan Tolga Pancaroğlu’nun sevgilisi Eda Pera Küçük, şiddet gördüğü gerekçesiyle savcılığa başvurduğunu açıkladı. Küçük, “Tolga, ilişkimizin birinci yılından sonra beni dövmeye başladı. Ayrıldım ama üç hafta sonra tekrar barıştık. Ancak şiddet uygulamaya devam etti. ‘Ben oyuncuyum, benim dediğim olacak. Sen evde oturacaksın, çalışmayacaksın’ diyordu. Gizlice çektiği videolarımla tehdit ettiği için ondan ayrılamıyordum” diye konuştu.

AdminAdmin