ASTROLOJİ
Giriş Tarihi : 10-07-2023 10:33

Aşktan yana en şanssız olan burçlar!

Evet, şans çok özneldir ve kişiden kişiye değişebilir, ancak burçlara göre gittiğinizde, özellikle aşk konularında bazıları çok talihsiz, bazıları ise çok şanslıdır. İşte genellikle aşkta şanssız olarak algılanan beş zodyak işareti. Onlardan biri misin? Aşk söz konusu olduğunda “kısmatınız” sizi her zaman sınıyor mu? Bilmek için aşağı kaydırın.

Aşktan yana en şanssız olan burçlar!

Şans çok özneldir ve kişiden kişiye değişebilir, ancak burçlara göre gittiğinizde, özellikle aşk konularında bazıları çok talihsiz, bazıları ise çok şanslıdır. İşte genellikle aşkta şanssız olarak algılanan 5 burç. Siz de onlardan biri olabilirsiniz?
Şans kişiden kişiye değişir. Özellikle bazı insanlar aşktan yana çok şanslu olurlar ve aradıkları aşkı hemen bulurlar. Ancak bazıları için de bu durum tam tersidir. Aradıkları aşkı bir türlü bulamayan ve aşktan yana şansız olan burçları bu yazımızda bulabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Oğlaklar, hırslı yapıları ve güçlü iş ahlakı ile tanınırlar. Ancak bu özellikleri bazen romantik ilişkilerde onları mesafeli ya da mesafeli gösterebilir. Kariyer ve başarıya odaklanmaları, partnerlerinin duygusal ihtiyaçlarını ihmal etmelerine yol açabilir ve bu da aşk hayatlarını zorlayabilir. Ek olarak, yüksek standartları ve mükemmeliyetçilikleri, beklentilerini karşılayan uyumlu bir ortak bulmayı zorlaştırabilir.

KOVA BURCU
Kova, bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine değer verir. Bu onları harika arkadaşlar ve yoldaşlar yaparken, romantik ilişkilerde tarafsız görünmelerine neden olabilir.

Entelektüel arayışlarına ve insani amaçlara, bazı ortaklar için itici olabilecek duygusal bağlantılara göre öncelik verme eğilimindedirler. Bu burç genellikle kişisel alan ve bireysellik ihtiyaçlarını takdir edebilecek ve karşılayabilecek birini bulmakta zorlanır.

BALIK BURCU
Balıklar, hassas ve şefkatli yapıları ile tanınırlar. Başkalarıyla derin bir düzeyde bağlantı kurmalarına izin veren derin bir duygusal derinliğe sahiptirler.

Ancak idealist yapıları ve pembe gözlük takma eğilimleri aşkta hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Balıklar genellikle gerçekçi olmayan beklentilere sahiptir ve yanlış partnerlere aşık olabilir veya toksik ilişkilere kapılabilirler. Bu, kalp kırılmasına ve aşkta şanssız olma duygularına neden olabilir.

YENGEÇ BURCU 
Yengeç burcu olanlar duygusal kırılganlıkları ve besleyici doğaları ile tanınırlar. Derin duygusal bağlantılar ararlar ve ilişkilerinde istikrar ve güvenlik isterler. Bununla birlikte, güçlü bağlılıkları ve reddedilme korkuları bazen yapışkanlığa ve sahipleniciliğe yol açabilir.

Ruh halindeki dalgalanmalar ve incindiklerinde kabuklarına çekilme eğilimleri, uzun süreli ilişkileri sürdürmelerini zorlaştırabilir ve böylece aşkta şanssız olduklarını algılamalarına katkıda bulunur.

AKREP BURCU 
Akrepler, kalbin meselelerine derinlemesine dalan yoğun ve tutkulu insanlardır. Ortaklarına sadakatleri ve bağlılıklarıyla tanınırlar. Ancak kıskanç ve sahiplenici eğilimleri, ilişkilerde çatışmalara ve güven sorunlarına neden olabilir.

Güçlü bir kontrol arzuları vardır ve ayrıca sır saklama eğilimleri vardır. Bu özellikler aynı zamanda sağlıklı ve uyumlu bir aşk hayatının büyümesini de engeller. Bu faktörler, aşkta şanssız olma algılarına katkıda bulunabilir.

Handan TaşgınHandan Taşgın